TOT 20 MINUTEN ONDER WATER ADEMEN
SMACO S700 2L duikfles:
- Approx. 115 breaths at 200 bar (tested at 10m depth)
- CE, TUV, and DOT certified
- 5K 5000psi externe explosieveilige klep voor extra drukontlastingsbescherming
- Het Micron luchtfiltratiesysteem, dat effectief onzuiverheden absorbeert en uitfiltert
- geïntegreerd Venturi ventiel voor instelbare ademweerstand
Let op: Vul de S700 2L Scuba Tank alleen bij met een duikluchtcompressor. Probeer geen handpomp te gebruiken.
productparameter:
| Capaciteit | 2L |
|---|---|
| Tijd gebruiken | 20-30 minutes |
| Weight | 3.62kg |
| Maat | 42.9 cm x 11.4 cm |
| Kleur | groen, zwart |
| Materiaal | 6061 luchtvaart aluminium |
| Max. werkdruk | 3000 psi/200bar/20Mpa |
| Schroefdraad voor ademhalingsautomaat | M18×1.5 |
| Opblaasbare man | 8mm |
| Oppervlaktechnologie | Harde oxidatie + Spuiten van kunststof |
| Uitvoermethode | De constante druk is ongeveer 2Mpa |

Deze miniduikcilinder is ontworpen voor een maximale werkdiepte van 10 meter. Door zijn veelzijdigheid is hij ideaal voor talloze toepassingen in ondiep water:
- Onderwater exploratie
- Boot schoonmaken en onderhouden
- Zelfredding in noodgevallen
Bovendien, voor gecertificeerde duikersHet kan dienen als een redundante reserve luchtbron voor noodopstijgingen vanaf een diepte tot 100 voet.
Ideaal voor deze toepassingen:
Voor booteigenaren: Snelle inspecties van de romp, het schoonmaken van een schroef of het vrijmaken van een vervuild anker.
Voor ervaren snorkelaars: Verken het rif een paar minuten op geringe diepte om vissen en koraal van dichtbij te bekijken.
Als noodsysteem: Een redundante luchtbron (ponyfles) voor ervaren duikers.
Voor onderwaterfotografen: Meer tijd en stabiliteit voor de perfecte opname in ondiep water.
Onze SMACO kwaliteitsbelofte:
We houden van de oceaan en de vrijheid die het biedt. Daarom hebben de kwaliteit en veiligheid van onze producten onze hoogste prioriteit. Elk SMACO product ondergaat een strenge kwaliteitscontrole zodat jij je volledig op je avontuur kunt richten. Heb je vragen? Ons team van watersportliefhebbers adviseert je graag.













