MACO S400PLUS Duikfles 1L:
Hoogtepunten in een oogopslag:
- Approx. 75 breaths at 200 bar (tested at 5m depth)
- CE, TUV, and DOT certified
- Gebruik de handpomp, compressor of duikfles.
navultijd op verschillende manieren:
productparameter:
| Capaciteit | 1L |
|---|---|
| Tijd gebruiken | 10-15 minuten |
| Weight | 2.14 kg |
| Maat | 36 cm x 8.9 cm |
| Kleur | groen, zwart |
| Materiaal | 6061 luchtvaart aluminium |
| Max. werkdruk | 3000 psi/200bar/20Mpa |
| Schroefdraad voor ademhalingsautomaat | M18×1.5 |
| Opblaasbare man | 8mm |
| Oppervlaktechnologie | Harde oxidatie + Spuiten van kunststof |
| Uitvoermethode | De constante druk is ongeveer 2Mpa |




This mini diving cylinder is designed for a maximum operational depth of 16.5 feet (5 meters). Its versatility makes it ideal for numerous shallow-water applications:
- Onderwater exploratie
- Boot schoonmaken en onderhouden
- Zelfredding in noodgevallen
Bovendien, voor gecertificeerde duikersHet kan dienen als een redundante reserve luchtbron voor noodopstijgingen vanaf een diepte tot 100 voet.
Ideaal voor deze toepassingen:
Voor booteigenaren: Snelle inspecties van de romp, het schoonmaken van een schroef of het vrijmaken van een vervuild anker.
Voor ervaren snorkelaars: Verken het rif een paar minuten op geringe diepte om vissen en koraal van dichtbij te bekijken.
Als noodsysteem: Een redundante luchtbron (ponyfles) voor ervaren duikers.
Voor onderwaterfotografen: Meer tijd en stabiliteit voor de perfecte opname in ondiep water.
Onze SMACO kwaliteitsbelofte:
We houden van de oceaan en de vrijheid die het biedt. Daarom hebben de kwaliteit en veiligheid van onze producten onze hoogste prioriteit. Elk SMACO product ondergaat een strenge kwaliteitscontrole zodat jij je volledig op je avontuur kunt richten. Heb je vragen? Ons team van watersportliefhebbers adviseert je graag.















