ΝΑ ΑΝΑΠΝΈΕΤΕ ΚΆΤΩ ΑΠΌ ΤΟ ΝΕΡΌ ΓΙΑ ΈΩΣ ΚΑΙ 20 ΛΕΠΤΆ
Δεξαμενή κατάδυσης SMACO S700 2L:
- Approx. 115 breaths at 200 bar (tested at 10m depth)
- CE, TUV, and DOT certified
- 5K 5000psi Εξωτερική εκρηκτική βαλβίδα για πρόσθετη προστασία από την ανακούφιση πίεσης
- Το σύστημα φιλτραρίσματος αέρα Micron, το οποίο απορροφά και φιλτράρει αποτελεσματικά τις ακαθαρσίες
- ενσωματωμένο Venturi βαλβίδα για ρυθμιζόμενη αντίσταση αναπνοής
Ανακοίνωση: Παρακαλούμε γεμίστε τη δεξαμενή S700 2L Scuba μόνο με αεροσυμπιεστή κατάδυσης. Μην επιχειρήσετε να χρησιμοποιήσετε αντλία χειρός.
παράμετρος προϊόντος:
| Χωρητικότητα | 2L |
|---|---|
| Χρήση του χρόνου | 20-30 minutes |
| Weight | 3.62kg |
| Μέγεθος | 42.9 cm x 11.4 cm |
| Χρώμα | πράσινο, μαύρο |
| Υλικό | Αλουμίνιο αεροπορίας 6061 |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 3000psi/200bar/20Mpa |
| Σπείρωμα βαλβίδας αναπνοής | M18×1.5 |
| Φουσκωτό αρσενικό | 8mm |
| Τεχνολογία επιφάνειας | Σκληρή οξείδωση + Πλαστικός ψεκασμός |
| Τρόπος εξόδου | Η σταθερή πίεση είναι περίπου 2Mpa |

Αυτή η μίνι φιάλη κατάδυσης έχει σχεδιαστεί για μέγιστο βάθος λειτουργίας 10 μέτρων (33 πόδια). Η ευελιξία της την καθιστά ιδανική για πολυάριθμες εφαρμογές σε ρηχά νερά:
- Υποβρύχια εξερεύνηση
- Καθαρισμός και συντήρηση σκαφών
- Αυτοδιάσωση έκτακτης ανάγκης
Επιπλέον, για πιστοποιημένοι δύτες, μπορεί να χρησιμεύσει ως εφεδρική εφεδρική πηγή αέρα για αναβάσεις έκτακτης ανάγκης από βάθη έως και 100 πόδια.
Ιδανικό για αυτές τις εφαρμογές:
Για ιδιοκτήτες σκαφών: Γρήγορες επιθεωρήσεις του κύτους, καθαρισμός μιας προπέλας ή απελευθέρωση μιας βρώμικης άγκυρας.
Για έμπειρους ψαροντουφεκάδες: Εξερευνήστε τον ύφαλο σε μικρό βάθος για λίγα λεπτά για να παρατηρήσετε από κοντά τα ψάρια και τα κοράλλια.
Ως σύστημα έκτακτης ανάγκης: Μια εφεδρική πηγή αέρα (φιάλη pony) για έμπειρους δύτες.
Για υποβρύχιους φωτογράφους: Περισσότερος χρόνος και σταθερότητα για την τέλεια λήψη σε ρηχά νερά.
Η υπόσχεση ποιότητας της SMACO:
Αγαπάμε τον ωκεανό και την ελευθερία που προσφέρει. Γι' αυτό η ποιότητα και η ασφάλεια των προϊόντων μας είναι οι κορυφαίες προτεραιότητές μας. Κάθε προϊόν της SMACO υποβάλλεται σε αυστηρό ποιοτικό έλεγχο, ώστε να μπορείτε να επικεντρωθείτε πλήρως στην περιπέτειά σας. Έχετε ερωτήσεις; Η ομάδα μας, που αποτελείται από λάτρεις των θαλάσσιων σπορ, θα χαρεί να σας συμβουλεύσει.













