MACO S400PLUS Δεξαμενή κατάδυσης 1L:
Συνοπτικά στοιχεία:
- Περίπου 75 αναπνοές σε 200 bar (δοκιμασμένο σε βάθος 5m)
- Πιστοποίηση CE, TUV και DOT
- Χρησιμοποιήστε τη χειροκίνητη αντλία, το συμπιεστή ή τη φιάλη κατάδυσης.
χρόνος επαναπλήρωσης με διαφορετικό τρόπο:
παράμετρος προϊόντος:
| Χωρητικότητα | 1L |
|---|---|
| Χρήση του χρόνου | 10-15 λεπτά |
| Βάρος | 2,14 kg |
| Μέγεθος | 36 cm x 8.9 cm |
| Χρώμα | πράσινο, μαύρο |
| Υλικό | Αλουμίνιο αεροπορίας 6061 |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 3000psi/200bar/20Mpa |
| Σπείρωμα βαλβίδας αναπνοής | M18×1.5 |
| Φουσκωτό αρσενικό | 8mm |
| Τεχνολογία επιφάνειας | Σκληρή οξείδωση + Πλαστικός ψεκασμός |
| Τρόπος εξόδου | Η σταθερή πίεση είναι περίπου 2Mpa |




Αυτή η μίνι φιάλη κατάδυσης έχει σχεδιαστεί για μέγιστο βάθος λειτουργίας 5 μέτρων (16,5 πόδια). Η ευελιξία της την καθιστά ιδανική για πολυάριθμες εφαρμογές σε ρηχά νερά:
- Υποβρύχια εξερεύνηση
- Καθαρισμός και συντήρηση σκαφών
- Αυτοδιάσωση έκτακτης ανάγκης
Επιπλέον, για πιστοποιημένοι δύτες, μπορεί να χρησιμεύσει ως εφεδρική εφεδρική πηγή αέρα για αναβάσεις έκτακτης ανάγκης από βάθη έως και 100 πόδια.
Ιδανικό για αυτές τις εφαρμογές:
Για ιδιοκτήτες σκαφών: Γρήγορες επιθεωρήσεις του κύτους, καθαρισμός μιας προπέλας ή απελευθέρωση μιας βρώμικης άγκυρας.
Για έμπειρους ψαροντουφεκάδες: Εξερευνήστε τον ύφαλο σε μικρό βάθος για λίγα λεπτά για να παρατηρήσετε από κοντά τα ψάρια και τα κοράλλια.
Ως σύστημα έκτακτης ανάγκης: Μια εφεδρική πηγή αέρα (φιάλη pony) για έμπειρους δύτες.
Για υποβρύχιους φωτογράφους: Περισσότερος χρόνος και σταθερότητα για την τέλεια λήψη σε ρηχά νερά.
Η υπόσχεση ποιότητας της SMACO:
Αγαπάμε τον ωκεανό και την ελευθερία που προσφέρει. Γι' αυτό η ποιότητα και η ασφάλεια των προϊόντων μας είναι οι κορυφαίες προτεραιότητές μας. Κάθε προϊόν της SMACO υποβάλλεται σε αυστηρό ποιοτικό έλεγχο, ώστε να μπορείτε να επικεντρωθείτε πλήρως στην περιπέτειά σας. Έχετε ερωτήσεις; Η ομάδα μας, που αποτελείται από λάτρεις των θαλάσσιων σπορ, θα χαρεί να σας συμβουλεύσει.















