SMACO K2 Full-Face Snorkel Mask + 300Plus Scuba Tank :
- Απαράμιλλη ελευθερία: Απαλλαγείτε από τον ογκώδη παραδοσιακό καταδυτικό εξοπλισμό και απολαύστε την αβίαστη εμπειρία της υποβρύχιας αναπνοής.
- Εξαιρετικά μεγάλη διάρκεια: The 0.5L tank approx. 52 breaths at 200 bar (tested at 5m depth), while the 0.7L tank approx. 52 breaths at 200 bar (tested at 5m depth).
- Φορητό και εύκολο στη χρήση: Η μίνι δεξαμενή είναι ελαφριά και συμπαγής, καθιστώντας εύκολη τη μεταφορά της και την απόλαυση της διασκέδασης με αναπνευστήρα οποιαδήποτε στιγμή, οπουδήποτε.
- Ασφαλές και αξιόπιστο: Η μάσκα είναι κατασκευασμένη από υλικά υψηλής ποιότητας, εξασφαλίζοντας ασφάλεια και αξιοπιστία, δίνοντάς σας το κεφάλι σας ήσυχο καθώς βουτάτε στα βαθιά.
- Καθαρό όραμα: Η μάσκα μεγάλης όρασης παρέχει ένα καθαρό και φωτεινό υποβρύχιο οπτικό πεδίο, επιτρέποντάς σας να απολαύσετε την υποβρύχια ομορφιά.
- CE, TUV, and DOT certified
χρόνος επαναπλήρωσης με διαφορετικό τρόπο:
παράμετρος προϊόντος:
| Χωρητικότητα | 0.5L |
|---|---|
| Χρήση του χρόνου | 5-8 λεπτά |
| Μέγεθος | 36.3 cm x 6 cm |
| χρώμα | πράσινο, μαύρο |
| Weight | 1,1 kg |
| Υλικό | Αλουμίνιο αεροπορίας 6061 |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 3000psi/200bar/20Mpa |
| Σπείρωμα βαλβίδας αναπνοής | M18×1.5 |
| Φουσκωτό αρσενικό | 8mm |
| Τεχνολογία επιφάνειας | Σκληρή οξείδωση + Πλαστικός ψεκασμός |
| Τρόπος εξόδου | Η σταθερή πίεση είναι περίπου 2Mpa |



Αυτή η μίνι φιάλη κατάδυσης έχει σχεδιαστεί για μέγιστο βάθος λειτουργίας 10 μέτρων (33 πόδια). Η ευελιξία της την καθιστά ιδανική για πολυάριθμες εφαρμογές σε ρηχά νερά:
- Υποβρύχια εξερεύνηση
- Καθαρισμός και συντήρηση σκαφών
- Αυτοδιάσωση έκτακτης ανάγκης
Επιπλέον, για πιστοποιημένοι δύτες, μπορεί να χρησιμεύσει ως εφεδρική εφεδρική πηγή αέρα για αναβάσεις έκτακτης ανάγκης από βάθη έως και 100 πόδια.
Ιδανικό για αυτές τις εφαρμογές:
Για ιδιοκτήτες σκαφών: Γρήγορες επιθεωρήσεις του κύτους, καθαρισμός μιας προπέλας ή απελευθέρωση μιας βρώμικης άγκυρας.
Για έμπειρους ψαροντουφεκάδες: Εξερευνήστε τον ύφαλο σε μικρό βάθος για λίγα λεπτά για να παρατηρήσετε από κοντά τα ψάρια και τα κοράλλια.
Ως σύστημα έκτακτης ανάγκης: Μια εφεδρική πηγή αέρα (φιάλη pony) για έμπειρους δύτες.
Για υποβρύχιους φωτογράφους: Περισσότερος χρόνος και σταθερότητα για την τέλεια λήψη σε ρηχά νερά.
Η υπόσχεση ποιότητας της SMACO:
Αγαπάμε τον ωκεανό και την ελευθερία που προσφέρει. Γι' αυτό η ποιότητα και η ασφάλεια των προϊόντων μας είναι οι κορυφαίες προτεραιότητές μας. Κάθε προϊόν της SMACO υποβάλλεται σε αυστηρό ποιοτικό έλεγχο, ώστε να μπορείτε να επικεντρωθείτε πλήρως στην περιπέτειά σας. Έχετε ερωτήσεις; Η ομάδα μας, που αποτελείται από λάτρεις των θαλάσσιων σπορ, θα χαρεί να σας συμβουλεύσει.





