ΝΑ ΑΝΑΠΝΈΕΤΕ ΚΆΤΩ ΑΠΌ ΤΟ ΝΕΡΌ ΓΙΑ ΈΩΣ ΚΑΙ 35 ΛΕΠΤΆ
SMACO S700MAX Διπλή δεξαμενή 2L κυλίνδρου * 2 PCS μίνι δεξαμενή κατάδυσης
- Πρωτοφανής υποβρύχιος χρόνος 35 λεπτών με τις διπλές μικροκαταδυτικές φιάλες αέρα 700MAX.
- Εντυπωσιακή εμφάνιση και εξαιρετικά ελαφρύ βάρος για εύκολη φορητότητα.
- Η S700MAX μπορεί εύκολα να μετατραπεί σε δύο ξεχωριστές δεξαμενές κατάδυσης S700 2 λίτρων. (Απαιτείται πρόσθετη παραγγελία ρυθμιστών S700)
- 5K 5000psi Εξωτερική εκρηκτική βαλβίδα για πρόσθετη προστασία από την ανακούφιση πίεσης
- Το σύστημα φιλτραρίσματος αέρα Micron, το οποίο απορροφά και φιλτράρει αποτελεσματικά τις ακαθαρσίες
- ενσωματωμένο Venturi βαλβίδα για ρυθμιζόμενη αντίσταση αναπνοής
- Η SMACO απέκτησε CE, ROHS, TUV, DOT, PPE, SDS, διπλώματα ευρεσιτεχνίας σε ΕΕ, ΗΠΑ, AU, Κίνα
- Απαραίτητος εξοπλισμός για καταδύσεις σε βάθος 10 μέτρων.
παράμετρος προϊόντος:
| Χωρητικότητα | 4L |
|---|---|
| Χρήση του χρόνου | 30-35 λεπτά |
| Μέγεθος | 42.9 cm x 24.5 cm |
| χρώμα | πράσινο, μαύρο |
| Weight | 12.5 kg |
| Υλικό | Αλουμίνιο αεροπορίας 6061 |
| Μέγιστη πίεση λειτουργίας | 3000psi/200bar/20Mpa |
| Σπείρωμα βαλβίδας αναπνοής | M18×1.5 |
| Φουσκωτό αρσενικό | 8mm |
| Τεχνολογία επιφάνειας | Σκληρή οξείδωση + Πλαστικός ψεκασμός |
| Τρόπος εξόδου | Η σταθερή πίεση είναι περίπου 2Mpa |




Η υπόσχεση ποιότητας της SMACO:
Αγαπάμε τον ωκεανό και την ελευθερία που προσφέρει. Γι' αυτό η ποιότητα και η ασφάλεια των προϊόντων μας είναι οι κορυφαίες προτεραιότητές μας. Κάθε προϊόν της SMACO υποβάλλεται σε αυστηρό ποιοτικό έλεγχο, ώστε να μπορείτε να επικεντρωθείτε πλήρως στην περιπέτειά σας. Έχετε ερωτήσεις; Η ομάδα μας, που αποτελείται από λάτρεις των θαλάσσιων σπορ, θα χαρεί να σας συμβουλεύσει.






























